Faydaları Nelerdir?

Matrix Micro Coatings Seramik Kaplamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Seramik kaplama nelere karşı dayanıklıdır ?

Seramik kaplama ürünleri başka hiçbir uygulama tekrarına ve bakıma gerek duyulmaksızın araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu ultraviyole, ağaç reçinesi, kuş pisliği ve bu gibi çevresel aşındırıcı etkenler sonucu zarar görmesini ve parlaklığını yitirmesini engeller.

Seramik kaplamaların dayanıklılık süresi ne kadardır ?

Matrix Micro Coatings seramik kaplamasının üstün teknolojili formülasyonu, gelişmiş kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde asla aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz.

Seramik kaplamadaki geliştirilmiş yeni formulü sayesinde başka hiçbir yenilemeye gerek duymaksızın araç yüzeyini araca sahip olunan sürece korur.

Seramik Kaplamanın sağladığı faydalar nelerdir ?

Seramik kaplama son derece parlak bir araç yüzeyi oluşturur.
Seramik kaplama aracın yüzey görünümünü kalıcı olarak korur.
Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi birçok aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesini sağlar.
Aracın ikinci el değerini yükseltir.
Uzun yıllar boyu yepyeni görünümlü bir aracı kullanmanın keyfini yaşatır.

Seramik kaplamanın diğer özellikleri nelerdir ?

Seramik kaplama çift komponentli bir sistemdir.
Parlaklığı geliştiren alumina içerikli basecoat son derece dayanıklı bir alt yapı oluşturur. Sert veya elastiki seçeneklerdeki nanopartiküllü üst katman ile matrix yapı güçlenir. Polimerik seramik membran kalıcı olarak yerleşir.
Her iki komponent de solvent içerir.

Matrix Micro Coatings’in farkı nedir ve nasıl çalışır ?

Araç yüzeyinde gelişigüzel yerleşen ve birkaç aylık ömrü olabilen diğer wax, teflon, silikon bazlı boya koruma ürünlerinin ve glass coating tipindeki daha uzun ömürlü kaplamaların aksine seramik kaplama yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına dek nüfuz ederek yüzey ile kovalent bağda, düzgün satıhlı, son derece parlak inorganik bir membran oluşturur.
Seramik kaplama uygulaması tekrar gerektirmeksizin uzun yıllar dayanır.
Seramik kaplama aracınızın boyasının rengini değiştirmez.
Seramik kaplama kostikli yıkamalardan etkilenmez.
Seramik kaplamanın sağladığı uzun süreli koruma için uygulama tekrarı gerektirmez.
Zaman kazandıran üstün solvent sistemi ve reçine modifikasyonu ile boyaya zarar vermeyen risksiz bir uygulamaya olanak sağlar.

Matrix Micro Coatings Nerede üretilir ?

Tüm polimerik seramik kaplama ürünleri ABD’de üretilmektedir. Solvent bazlı olan tüm formulasyonların ABD’de satışı www.feynlab.com tarafından gerçekleşmektedir.

Seramik kaplamadaki üstün özellikli reçinesinin içeriğinde bulunan birçok önemli madde de sadece ABD’de temin edilebilmektedir.

There are thousands of organizations out there that https://writemyessay4me.org/ want to assist students with their education in public policy and international affairs.